Zarabianie w internecie na pośrednictwie finansowym

zarabianie w internecieKażdy, kto posiada swoją stronę internetową, niekoniecznie znając się na produktach finansowych może zarabiać na niej pieniądze. Wie o tym każdy, nawet całkowicie początkujący inwestor, a wiele stron jest właśnie jedynie w celu zarobkowym tworzona. Zdecydowanie biznes internetowy w połączeniu z produktami finansowymi brzmi naprawdę zachęcająco. I tak rzeczywiście jest w większości przypadków. Banki, firmy ubezpieczeniowe, oraz firmy pożyczkowe już dawno zrozumiały, że właśnie w Internecie drzemie niebywała moc. Na pewno właśnie dlatego tak wiele z takich firm i instytucji właśnie w sieci WWW poszukuje potencjalnych klientów, którzy kupią ich usługi.

Stwórz serwis finansowy

W tym właśnie momencie pojawia się Webmaster posiadający własną stronę WWW. Może na niej oczywiście zarabiać metodami klasycznymi czyli poprzez wstawianie losowych reklam, bannerów, oraz oczywiście poprzez rozmaite programy partnerskie. Jeżeli właśnie o programach partnerskich mowa, to tutaj brylują oferty przygotowane przez banki. Takie programy najczęściej mają za zadanie zachęcenie osób odwiedzających naszą stronę do samego przejścia na stronę banku, albo też do wykupienia konkretnego produktu, jak na przykład polisa, albo lokata.

Zarabianie w internecie na pośrednictwie

W sieci znajdują się również strony specjalizujące się w pośrednictwie finansowym, tu reklamy nie wchodzą w grę, ale za mamy do czynienia z olbrzymimi prowizjami. Jeżeli taka firma pośrednicząca posiada odpowiednio przeszkoloną kadrę, taką jak chociażby Call Center, oraz jest w stanie udzielić na podstawie materiałów i swojej wiedzy wyczerpujących odpowiedzi klientom, to jest to obopólna korzyść. Dla Banku, ponieważ klient został obsłużony przez pośrednika, a dla pośrednika ponieważ zyskuje się w tym momencie niesamowicie wysokie prowizje, głównie za usługi finansowe. W zależności od produktu w takim pośrednictwie finansowym prowizja może wynosić od kilku % w kredytach, aż do kilkudziesięciu w przypadku ubezpieczeń i polis. Zarabianie w internecie daje naprawdę wiele możliwości.

Takie prowizje są niezwykle kuszące, a praca jest niezwykle ciekawa, ponieważ wiąże się ze stałą sprzedażą i regularnym kontaktem z ludźmi. Dlatego powstaje coraz więcej firm pośredniczących w sprzedaży produktów finansowych również przez Internet.

About the Author

admin

2 komentarze

 • Marika said:
  30 grudnia 2013 at 9:07 pm

  Dokładnie tak internet w połączeniu z produktami finansowymi to naprawdę świetne rozwiązanie finansowe, wystarczy jedynie dobrze się rozejrzeć żeby zarobić spore pieniądze:)

 • Marek said:
  5 grudnia 2014 at 12:19 pm

  Dla mnie najlepsze programy finansowe to:
  1. Bankier
  2. Money2Money

Dodaj komentarz